Aktualności

Oto ostatni z naszych wspaniałych sponsorów!!
01
XII
Ostatni z naszych Partnerów
01
XII
DOJAZD
01
XII
Aleksander Doba ambasadorem sympozjum
01
XII
Jak pozytywnie odlecieć w sporcie
Zapraszamy do przeczytania krótkich opisów naszych partnerów, którzy wspierają nas w promowaniu ideii Sportu Pozytywnego.
01
XII
Kto nas wspiera
Dzięki pozytywnej energi, która kieruje działaniamy naszego Sympozjum możemy przedstawić Pańśtu naszych kolejnych partnerów. Postanowili oni pomóc nam w promocji ideii Sportu Pozytywnego!!
01
XII
Partnerzy,partnerzy,partnerzy
Gdzie znaleźć zakwaterowanie podczas Naszego Sympozjum?
01
XII
Zakwaterowanie dla uczestników Sympozjum
Przedstawiamy Państwu kolejnych pozytywnych partnerów naszego sympozjum. Mamy nadziję, że krótkie i treściwe opisy zainteresują Państwa do odwiedzenia stron naszych partnerów.
01
XII
Kolejni Pozytywni Partnerzy
Kolejny artykuł o idei sportu pozytywnego przygotowała dla czytelników Julianna Czapska, studentka drugiego roku studiów podyplomowych "Psychologia sportu pozytywnego" USWPS Sopot.
01
XII
Pozytywna współpraca trenera z rodzicami
W dniu dzisieszym przedstawiamy Państwu kolejnych partnerów naszego pozytywnego wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem każdego z nich oraz bezpośrednio na ich stony internetowe.
01
XII
Nasi Partnerzy
Z wielką przyjemnością przedstawiamy sylwetkę Bogusława Tołwińskiego, ambasadora i prelegenta II Ogólnopolskiego Sympozjum na Biegun Mistrzostwa.
01
XII
Dr Bogusław Tołwiński ambasadorem Sympozjum
W wywiadzie dla Champion Consulting,ambasador i prelegent Naszego Sympozjum, Leszek Blanik opwiada o tym, jak definiuje sport.
01
XII
Sport jest dziedziną, w której możemy realizować...
1 2 3 4