Kolejni Pozytywni Partnerzy

Champion Conlusting

To profesjonalna firma konsultingowa zajmująca się doradztwem dla organizacji oraz klientów indywidualnych. Współpracując z klientami pomagamy im w identyfikowaniu obszarów wymagających zmiany. Wspólnie z klientem szukamy optymalnych rozwiązań dla poprawy konkurencyjności organizacji poprzez wdrażanie wspólnie zdefiniowanych celów.

Misja

Profesjonalna i efektywna współpraca z klientem w zakresie optymalizowania jego działań oraz budowania sukcesu.

Wartości

Równowaga zawodowo-osobista, zaufanie, profesjonalizm.

Karol Bannach Fotograf

Fotograf z ponad 7 letnim doświadczeniem w branży. W swojej pracy stawia na jakość, profesjonalizm oraz kreatywne podejście. Szybkość działania i podejmowania decyzji pozwala mu uchwycić wszystkie najważniejsze momenty w reportażu. Otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów daje  możliwość swobodnego i komfortowego prowadzenia sesji indywidualnych.

Jak sam mówi:

„Moją specjalnością jest reportaż ślubny, eventowy oraz fotografia biznesowa. Rozwijam się w filmowaniu lustrzanką krótkich filmów reklamowo-promocyjnych oraz komercyjnych.”

Human Development

To działalność Tomka Kuracha, który jest psychologiem sportu, współpracującym ze sportowcami i trenerami rożnych dyscyplin, m.in. w piłce nożnej, futbolu amerykańskim i tenisie.

„Specjalizuję się w psychoedukacji oraz treningu mentalnym obejmującym takie tematy jak: autorski model PWP, trening przygotowania na trudne sytuacje, trening koncentracji, budowanie pewności siebie, proces formułowania celów oraz skuteczne budowanie zespołu.”

MOJE WARTOŚCI

Cenię sobie przede wszystkim kreatywność i sumienność, a moją filozofię pracy opieram na trzech głównych filarach: sprawdzonej wiedzy, innowacyjności oraz nienagannej etyce pracy.

Ewa Serwotka Psycholog Sportowy

Rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (2012 rok- uzyskanie rekomendacji) .Członkini Association of Applied Sport Psychology (AASP) i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP), Fundacji Sportu Pozytywnego i Stowarzyszenia Pozytywnie-Aktywni. Współtwórczyni projektu Psychologia Osiągnięć dla Świata Filmu i Teatru.  Absolwentka psychologii społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych Psychologia w Sporcie Pozytywnym w SWPS w Sopocie. Ukończyła kurs podstawowe w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (CPSR). Prowadzi prywatną działalność gospodarczą (współpraca z klubami sportowymi oraz konsultacje indywidualne). Przede wszystkim działa na Górnym i Dolnym Śląsku. W 2009 roku otrzymała Nagrodę Rektora Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej za wsparcie rozwoju nauki w SWPS we Wrocławiu.

mgr Kamil Radomski- psycholog, współzałożyciel Stowarzyszenia Pozytywnie – Aktywni (prezes). Członek Association of Applied Sport Psychology (AASP). Współtwórca projektu Psychologia Osiągnięć dla Świata Filmu i Teatru. Absolwent psychologii społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończył Szkołę Trenerów Moderator przygotowującą do prowadzenia szkoleń. Jest wykładowcom Studiów Podyplomowych Psychologia w Sporcie Pozytywnym WZ. Sopot SWPS. Realizuje warsztaty oraz konsultacje indywidualne dla trenerów, rodziców, nauczycieli zgodnie z filozofią sportu pozytywnego. Współpomysłodawca konferencji studenckiej „Dni Psychologii Sportu", która odbywa się corocznie od 2007 roku. W trakcie kursu na certyfikowanego coacha International Coaching Federation. Jest szczęśliwie zakochanym mężem. Uprawia hobbistycznie triathlon oraz jazdę na snowboardzie.

Pozytywnie Aktywni

Działamy w pełni wolontaryjnie. Każdy z Nas ma pewne umiejętności, ale co Nas wyróżnia to multum pomysłów na to jak pobudzać ludność wiejską do pozytywnego działania. Pomysł założenia Stowarzyszenia zrodził się w 2009 roku w Szarlejce koło Częstochowy. Jesteśmy grupą przyjaciół, która w tamtym momencie postanowiła, że pora ożywić Naszą lokalną rzeczywistość. Tak więc zrodził się pomysł zorganizowania małego lokalnego Festiwalu Charytatywnego o wdzięcznej nazwie „Pozytywny Festiwal Leśny”. Postawiliśmy sobie za cel wspieranie młodzieży, która wyróżnia się pod kątem swoich zainteresowań, aktywności sportowej, a często nie ma pieniędzy na to by podróżować uczyć się nowych rzeczy dalej rozwijać. Działamy w pełni wolontaryjnie. Każdy z Nas ma pewne umiejętności, ale co Nas wyróżnia to multum pomysłów na to jak pobudzać ludność wiejską do pozytywnego działania.