Kto nas wspiera

OPEC
Misją Spółki jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób: nowoczesny, bezpieczny, niezawodny, przyjazny środowisku.
Jest to nasz cel, nasze zadanie i nasze przesłanie do obecnych i przyszłych odbiorców. Odpowiadamy na oczekiwania współczesnego, świadomego swoich pragnień człowieka. Dajemy ciepło, które jest przecież jedną z pierwotnych potrzeb ludzkości.

DAMEN

Damen jest skoncentrowaną na kliencie, międzynarodową i rodzinną  stocznią z Holenderskimi korzeniami. Projektujemy i budujemy innowacyjne statki doskonałej jakości, wspierane przez ogólnoświatową sieć sprzedaży i usług, w tym obsługa oraz zakłady naprawcze i konwersji.

Tak firma ta pisze o swojej wizji:
Naszym celem jest stać się światowym liderem na rynkach niszowych przemysłu stoczniowego: naprawy statków, przebudowy i związanych z nimi usług. Krok po kroku rozwijamy jakości naszych statków i usług. Chcemy  przekraczać oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości, innowacji i niezawodności. Budowanie dobrych relacji z klientami, partnerami i pracownikami w bezpiecznym środowisku kieruje nami na co dzień.
PEWIK GDYNIA
PEWIK GDYNIA Sp. z o.o. uznaje społeczną odpowiedzialność za nieodłączny element nowoczesnego zarządzania. Prowadząc działalność na terenie: Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolicznych gmin (około 370 tys. mieszkańców), Spółka realizuje swój podstawowy cel, jakim jest zaspokajanie potrzeb obecnych i przyszłych Klientów w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę, zbiorowego odprowadzania i oczyszczania ścieków zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Oprócz naszej podstawowej działalności jesteśmy otwarci na potrzeby społeczeństwa, aktywnie reagujemy na potrzeby otoczenia, jak również sami wychodzimy z inicjatywą, chętnie angażujemy się w najróżniejsze akcje promocyjne, imprezy kulturalne, sponsoring, działalność dobroczynną,  pomoc charytatywną i pikniki edukacyjne dla dzieci. Od wielu lat pomagamy instytucjom pożytku publicznego, fundacjom a także zdolnej młodzieży.
Staramy się aby nasza Spółka był postrzegana jako przedsiębiorstwo nowoczesne, przyjazne środowisku i dobrze zarządzane zgodnie z naszym hasłem ,,Żyjemy w harmonii ze środowiskiem’’. Robimy dużo będziemy robić jeszcze więcej w trosce o czyste środowisko i lepsze jutro dla nas wszystkich.

HYDROTOR 

Zakres produkcji podstawowej był i jest stymulatorem wyposażenia Zakładu w park obrabiarkowy wysokiej dokładności przeznaczony do obróbki elementów o małych i średnich gabarytach. Poza wymienioną produkcją działalność "HYDROTOR" S.A. obejmuje regenerację pomp zębatych i tłokowych, rozdzielaczy, serwomechanizmów, orbitroli oraz elementów tłoczących pomp wtryskowych. Ze względu na wyposażenie w park maszynowy dużej dokładności, podjęto z powodzeniem produkcję precyzyjnych narzędzi obróbczych przeznaczonych na rynki zagraniczne.

Działalność produkcyjna PHS "HYDROTOR" S.A. obejmuje również nowatorskie konstrukcje, często unikalne na skalę światową. Przykładem takiej konstrukcji jest wielotłoczkowa pompa o stałej lub zmiennej wydajności, opracowana wspólnie z Politechniką Gdańską. Rozwiązanie to uzyskało patent w Międzynarodowym Urzędzie Patentowym.

Vistal Ocynkownia
Ten Partner pisze o sobie tak:
Jesteśmy wiodącym producentem konstrukcji stalowych, aktywnie działającym na rynku europejskim od 1991 r. Mając ponad 20 lat doświadczenia w realizacji konstrukcji stalowych dla przemysłu budowlanego, energetycznego, okrętowego i offshore realizujemy kompleksowe prace w szerokim zakresie – od dokumentacji projektowej poprzez prefabrykację, antykorozję, transport oraz montaż w miejscu przeznaczenia. Działamy w Polsce i za granicą. Dysponujemy nowoczesną bazą produkcyjną wyposażoną w specjalistyczny sprzęt. Pracujemy zgodnie z wymaganiami norm europejskich oraz specjalistycznych norm branżowych, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty. Naszym największym atutem jest kapitał ludzki – zespół doświadczonych fachowców stanowi gwarancję profesjonalnego wykonania każdego z powierzonych nam projektów. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie naszych partnerów, czego dowodem są kolejne zlecenia i inwestycje.
DROGĄ MORSKĄ W ŚWIAT
Posiadamy bardzo korzystną lokalizację na północy Polski. Główne zaplecze produkcyjne i dwa nabrzeża – Indyjskie oraz Węgierskie znajdują się w Gdyni, co daje nam bezpośredni dostęp do morza. Dzięki temu możemy scalać na miejscu wielkogabarytowe konstrukcje i dostarczać je drogą morską na place budowy na całym świecie, a także drogą rzeczną w dowolne miejsce na terenie Polski.

BIBUS MENOS
Firma BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako spółka MENOS Sp. z. o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład Holdingu BIBUS. Holding działa w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad sześćdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS.
W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi. Obsługując Klientów priorytetem jest dla nas to, by mogli oni czuć się pewnie współpracując z nami oraz korzystając z naszych rozwiązań.

Jesteśmy dumni z naszej historii, dlatego to na niej zdecydowaliśmy się budować przyszłość.  Łączenie doświadczenia z wizją innowacyjnego biznesu oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania to nasza recepta na sukces. Sukces nasz i naszych Klientów.