Nasi Partnerzy

HYDROMEGA

Firma Hydromega powstała w 1988 roku. Od początku działalności zajmuje się projektowaniem i produkcją układów hydrauliki siłowej oraz automatyką przemysłową. Równolegle z produkcją zasilaczy hydraulicznych oraz urządzeń z napędem hydraulicznym, realizowane są prace badawcze, rozwojowe oraz wdrożeniowe.

Uzyskane wyróżnienia w konkursie Polski Produkt Przyszłości, zdobycie prestiżowej nagrody "Gryf Gospodarczy", Pomorskiej Nagrody Jakości, medal targów PNEUMATICON 2009 oraz złotego medalu na targach EUREKA 2009 w Brukseli, przyniosły firmie HYDROMEGA znaczące kontrakty realizowane na potrzeby przemysłu maszynowego.

HYDROMEGA jest przykładem firmy, która poprzez zdobyte doświadczenie realizuje w sposób profesjonalny umowy oraz zlecenia dotyczące produkcji urządzeń z napędem hydraulicznym.

Hotel Nadmorski &  GENESIS

Ten wysokiej klasy obiekt położony jest nad samym morzem (Zatoką Gdańską), o krok od Bulwaru Nadmorskiego, będącego jedną z największych atrakcji turystycznych Gdyni, stanowiącego cel rodzinnych spacerów i innego rodzaju rekreacji.

Hotel na przestrzeni lat zyskał uznanie wśród odwiedzających go Gości, nie tylko dzięki utrzymywaniu dobrych relacji z Klientami, ale również dzięki atrakcyjnym ofertom specjalnym. Goście Hotelu obsługiwani są na najwyższym poziomie, o czym świadczą przyznane certyfikaty ISO oraz HACCAP.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wysoki poziom obsługi. Prowadzimy naszą działalność przestrzegając zasad dobrej praktyki higienicznej i produkcyjnej. Dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia podczas przechowywania surowców i sporządzania potraw.

Naszym celem strategicznym jest stworzenie podmiotu łączącego w sobie funkcje hotelu i obiektu sanatoryjno-leczniczego o wysokim standardzie usług, rozpoznawalnego na rynku europejskim

Pakiety GENESIS

Pakiety zabiegów Genesis, skierowane są zarówno do Pań, jak i Panów. Oferty te zostały skomponowane specjalnie dla osób, które chcą zachować młodość zarówno twarzy, ciała, jak i ducha.

SQUARE

Stworzyliśmy SQUARE film studio z pasji do kina, aby produkować filmy fabularne, dokumentalne i animowane. Firma została założona w Łodzi w 2013 roku, ale w branży filmowej pracujemy nieprzerwanie od 2008 roku. W ciągu dwóch lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, partnerów biznesowych i najważniejszych instytucji państwowych finansujących kinematografię polską, w tym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Funduszy Regionalnych.

Kolejnym ważnym elementem naszej działalności są projekty komercyjne - reklamowe, telewizyjne, promocyjne, szkoleniowe, korporacyjne i eventowe. Zajmujemy się kompleksową organizacją procesu produkcji - od stworzenia scenariusza przez przygotowanie planu zdjęciowego, postprodukcję obrazu i dźwięku, po wykonanie finalnego nośnika. Kreujemy nowoczesne, oryginalne filmy na zlecenie klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W naszym zespole pracują profesjonaliści różnych dziedzin filmowych, co gwarantuje wysoką jakość produktów.

VISTAL GDYNIA

Izohan Gdynia powstał w 1990 roku przez przedłużenie działalności amatorskiego klubu sportowego Gdynia. Głównymi inicjatorami jego reaktywacji w 2001 roku byli: Prezes Firmy Izohan, wieloletni sponsor Gdyńskich Piłkarek ręcznych- Wojciech Zeimbiński, właściciel spółki Kon-Stal, wielki sympatyk piłki ręcznej, były wiceprezes klubu- śp. Zbigniew Żołnierewicz i prezes klubu –Beata Kłusewicz.

W sezonie 2009 – 2010 dołącza do sponsor strategiczny –VISTAL GDYNIA S.S- zespół otrzymał nazwę Vistal Łączpol Gdynia

Osiągnięcia:

2010 Brązowy Medal Mistrzostw Polski

2009/2010 udział w Europejskich Pucharach Women’s Challange Cup.  1 finał w historiu klubu w Challange Cup

2010/2011 Puchar Polski Kobiet; II miejsce w rozgrywkach FINAL4 PGNIG ;Puchar Polski Kobiet;

Drugi brązowy medal Mistrzostw Polski.

2011/2012 Mistrzostwo Polski dla VISTAL ŁĄCZPOL

2012/2013 IV miejsce Mistrzostw Polski; brązowy medal w Pucharze Polski; EHF awans do 1/8 finału WINNERS’ CUP; Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek Starszych

SEZON 2013/2014 3 miejsce w superlidze; brązowy medal Mistrzostw Polski; zdobywca Pucharu Polski

2014/2015 2 miejsce w Superlidze oraz zdobywca Pucharu Polski.

Polish Soccer Skills

Od 2007 roku organizowane są obozy piłkarskie - letnie, zimowe, wiosenne, dedykowane i specjalistyczne obozy na zlecenie. Organizujemy obozy w kraju w Centralnych Ośrodkach Sportu i za granicą, odwiedzając największe kluby w Europie. Szkolą się u nas zawodnicy z całej Polski oraz z kilkunastu krajów całego świata: z Czech, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Anglii, Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Szwecji Brazylii i Australii. W ciągu jednego roku na obozach zimowych i letnich Polish Soccer Skills szkoli się ponad 3000 młodych piłkarzy z całego świata. Poprawiamy indywidualne umiejętności techniczne zawodników, po to aby trenerzy w klubach mogli je wykorzystywać w pracy zespołowej.

System treningowy Polish Soccer Skills opiera się na indywidualnym i kompleksowym treningu piłkarskim. Trening jest periodyczny. Szkolenie obejmuje trening piłkarski w trybie 1 trener na 4 zawodników, trening motoryczny, trening mentalny z psychologami sportu, trening taktyczny, gry szkoleniowe oraz zajęcia językowe o profilu piłkarskim. Zajęcia prowadzone w małych, czteroosobowych grupach, dzięki temu pozwalają skupić uwagę trenera na obszarach wymagających poprawy i doprowadzić do eliminacji błędów. Na bazie wieloletnich badań i analiz wyników testów umiejętności prowadzonych przez Polish Soccer Skills powstał Potencjomentr PSS, pozwalający określić na jakim etapie rozwoju są zawodnicy