Partnerzy,partnerzy,partnerzy

Fundacja Flow

Fundacja FLOW powstała w 2010 roku. Została powołana przez 4 psychologów pracujących w sporcie, chcących rozwijać tę dziedzinę wiedzy, a jednocześnie ułatwić dostęp do psychologii większym rzeszom zawodników – zarówno dzieciom, jak i dorosłym, zawodowcom i amatorom, pełnosprawnym i niepełnosprawnym. Głównym celem fundacji jest wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu na profesjonalną opiekę psychologiczną wśród zawodników, zwłaszcza tych, którzy do tej pory nie mieli możliwości skorzystania z takiej formy współpracy. Fundacja chce rozwijać wśród osób zaangażowanych w sport (rodziców, trenerów, lekarzy, fizjoterapeutów, managerów) świadomość tego, jak psychika wpływa na różne aspekty działalności sportowej. Przedstawiciele fundacji mają także wizję, aby wspierać wychowanie dzieci poprzez sport i uczestnictwo w aktywności fizycznej.

Technika Zwycięstwa

Moglibyśmy powiedzieć o sobie – „wszystko dla sportu”. Trenując i pracując w sporcie – doświadczyliśmy i zrozumieliśmy, że zwycięstwo ma bardzo wiele wymiarów i zdecydowanie wykracza poza medal, dobre miejsce i bicie rekordów czasowych.

Dla każdego z Was zwycięstwo będzie oznaczało coś zupełnie innego. Aby zwyciężyć – trzeba pokonać drogę. Właśnie ta droga - często ważniejsza jest od celu. Pomożemy Ci ją zaplanować, zbudujemy wspólnie pozytywną wizję kolejnych kroków i etapów, które przed Tobą, będziemy Ci towarzyszyć w rozwoju, szukaniu siebie i budowaniu radosnych relacji z innymi i samym sobą.

Akademia Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski.

Na stronie Akademii Siatkówki Kadziewicz Siezieniewski Dobrowolski przeczytać możemy:

„Całe nasze życie poświęciliśmy zawodowemu uprawianiu tej dyscypliny. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu na krajowych i zagranicznych boiskach zamierzamy pokazać najmłodszym, jak piękną przygodę mogą przeżyć, kiedy połączą swoje życie ze sportem. Chcemy pokazać Rodzicom i ich pociechom, jak zabawa w sport pomaga w procesie wychowawczym oraz stymuluje rozwój psychomotoryczny. Rywalizacja oraz współpraca w grupie to cechy tak bardzo pożądane w kolejnych etapach życia.

Projekt Akademii ma mocne podstawy dydaktyczne. Pracujemy z wykształconą kadrą na bazie materiałów i systemu wypracowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z którego wyrośli aktualni Mistrzowie Świata. Naszym celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży. Pragniemy, żeby dzieci uczestniczące w projekcie czuły radość i satysfakcje nie tylko podczas zajęć w Akademii, lecz również wykorzystywały sport oraz aktywność fizyczną jako świetną formę spędzania wolnego czasu.”

STOCZNIOWIEC

Stoczniowiec 2014 to całkowicie nowa jakość w polskim hokeju. Utworzony w 2014 roku klub jest kontynuatorem gdańskich tradycji hokejowych. Drużyna na lodowej tafli występując pod nazwą „MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk”, zajęła trzecie miejsce w sezonie zasadniczym 1 Ligi Hokeja na Lodzie i w półfinale rozgrywek przegrała 2:1 w rywalizacji do dwóch zwycięstw z późniejszym zwycięzcą – Zagłębiem Sosnowiec.

Nowy klub został stworzony przez prawdziwych pasjonatów działających pod szyldem Stowarzyszenia Pomorski Klub Hokejowy 2014. Celem Stowarzyszenia jest popularyzacja hokeja na lodzie w regionie pomorskim oraz zachęcenie jak największej liczby osób do aktywnego spędzania czasu wolnego przede wszystkim na lodowisku. Drużyna seniorska już teraz jest wzorem do naśladowania dla najmłodszych adeptów hokeja na Pomorzu oraz miejscem zdobywania pierwszych doświadczeń dla juniorów.

Smart Performance

Smart Performance to specjalistyczna firma psychologiczna. Pole działania Smart Performance jest odpowiedzią na potrzeby osób zaangażowanych w sport, film oraz teatr. Celem pracy zespołu jest optymalizacja funkcjonowania klientów w różnych dziedzinach osiągnięć. Optymalne funkcjonowanie oznacza takie, które w krótko- i długo-terminowym ujęciu prowadzi do równowagi w życiu zawodowym oraz osobistym w obliczu pojawiających się wyzwań.

W filmie oraz teatrze zespół bazuje na doświadczeniach zdobytych w trackie prowadzenia projektu „Psychologia Osiągnięć dla Świata Filmu i Teatru”, obecności podczas festiwali filmowych oraz planach filmowych. Dodatkowo projekt od lat wspierany jest przez ikony polskiej kinematografii.

Port Gdynia

Port Gdynia jest obecnie nowoczesnym portem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze ładunków drobnicowych, w tym głównie zjednostkowanych, przewożonych w kontenerach i w systemie ro-ro, w oparciu o sieć połączeń multimodalnych z zapleczem, regularne linie żeglugowe bliskiego zasięgu oraz połączenia promowe.

Nowe wyzwania technologiczne, ekologiczne i gospodarcze determinują potrzebę dalszych zmian w funkcjonowaniu portu gdyńskiego. Realizacja sformułowanych w Strategii kierunków rozwoju ma umożliwić Gdyni utrzymanie charakteru portu uniwersalnego, zdolnego do obsługi największych statków zawijających na Bałtyk i kluczowego węzła transportowego w europejskim korytarzu transportowym Bałtyk- Adriatyk.