Przejdź do strony Sympozjum Przejdź do strony Szkolenia

TECHNIKA ZWYCIĘSTWA

Jesteśmy dumni, że idea Sportu Pozytywnego tak dobrze się rozwija . A o to kolejny dowód TECHNIKA ZWYCIĘSTWA z Bydgoszczy

" Moglibyśmy powiedzieć o sobie – „wszystko dla sportu”. Trenując i pracując w sporcie – doświadczyliśmy i zrozumieliśmy, że zwycięstwo ma bardzo wiele wymiarów i zdecydowanie wykracza poza medal, dobre miejsce i bicie rekordów czasowych.

Zwycięstwo to przekraczanie własnych granic. Przekraczanie samego siebie. Swoich wewnętrznych barier, własnego strachu i niepewności. Zwycięstwo to praca nad sobą, wprowadzanie zmian w swoim życiu i podejmowanie odważnych decyzji. To rozwijanie nowych umiejętności, odszukanie w sobie siły i potencjału.

Dla każdego z Was zwycięstwo będzie oznaczało coś zupełnie innego. Aby zwyciężyć – trzeba pokonać drogę. Właśnie ta droga - często ważniejsza jest od celu. Pomożemy Ci ją zaplanować, zbudujemy wspólnie pozytywną wizję kolejnych kroków i etapów, które przed Tobą, będziemy Ci towarzyszyć w rozwoju, szukaniu siebie i budowaniu radosnych relacji z innymi i samym sobą."

Tak piszą o sobie eksperci z TECHNIKA ZWYCIESTWA.  My możemy się tylko pod tym podpisać i zainteresowanych zaprosić do zapoznania się ze strona :)

Więcejn informacji na stronie : TUTAJ