Przejdź do strony Sympozjum Przejdź do strony Szkolenia

Warszawa i Katowice stawiają na ideę Sportu Pozytywnego

Warszawa i Katowice stawiają na ideę Sportu Pozytywnego

Na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz Katowicach powstały nowe kierunki studiów podyplomowych, których podstawą jest idea Sportu Pozytywnego.

Z ogromną radością pragniemy Państwa poinformować, że ostatnio gorący okres wakacyjny niesie ze sobą wiele równie gorących informacji.

Na Uniwersytecie SWPS powstał kierunek Psychologia Sportu. Studia podyplomowe powstały z myślą o  psychologach związanych z psychologią sportu, środowiskiem sportowym, bądź planujących pracę zawodową w tej dziedzinie. Adresatami studiów są absolwenci psychologii.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie: http://www.podyplomowe.pl/swps-warszawa/studia-podyplomowe/rozwoj-osobisty/psychologia-sportu

 

W Katowicach natomiast osoby związane z ideą Psychologii Sportu zauważyły rosnącą potrzebę rozwoju sportu dzieci i młodzieży, zarówno na poziomie treningu wyczynowego jak i aktywności fizycznej. Na podstawie tych obserwacji powstał kierunek Psychologia w Sporcie Pozytywnym dzieci i młodzieży, którego celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności pozwalających uczestnikom rozwijać potencjał sportowy oraz życiowy młodego człowieka.

Osoby zainteresowane zapraszamy pod adres:

http://www.podyplomowe.pl/swps-katowice/katowice-studia-podyplomowe/studia-dla-nauczycieli/psychologia-w-sporcie-pozytywnym-w-pracy-z-dziecmi-i-mlodzieza-2