O nas

Tomasz Brzózka

Tomasz Brzózka- trener personalny, ekspert marki Reebok i ekspert i konsultant do spraw fitness  firmy Herbalife. Jest srebrnym i brązowy medalista mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness oraz zajął 5. miejsce na mistrzostwach Europy w Bratysławie w 2009 roku. Popularyzując temat kształtowania sylwetki za pomocą treningu siłowego w wielu pismach. Obecnie pasjonuje się crossfitem i triathlonem (ukończył jako drugi w Polsce Doble Ironman, a dystans Ironman pokonał już kilkukrotnie). Absolwent studiów podyplomowych Psychologia w Sporcie Pozytywnym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej WZ Sopot. Jest autorem książek: ,,Fitness dla mężczyzn” i ,,Fitness dla kobiet”. Specjalizuje się w biegach zadaniowych (spartan race, bieg katorżnika itp.).