Przejdź do strony Sympozjum Przejdź do strony Fundacji

Opis warsztatów i szkoleń

Jeśli chcecie być na bieżąco, wchodźcie na nasz FB!  https://www.facebook.com/pozytywnyrozwojwsporcie

 Listopad z mistrzami

 

O co chodzi? Listopad nie musi być nudny i „szary”. Możesz przyjść i spotkać się z Najlepszymi. Proponujemy Ci spotkanie z Mistrzem Olimpijskim, Mistrzem Sportu bądź z doświadczonym Trenerem. Masz okazję poznać wyjątkowe historie i mistrzowskie strategie w dążeniu do sukcesu.Znaleźć inspiracje, wymienić się swoim doświadczeniem, a także zadać niejedno pytanie ;).

Miejsce: SOPOT - SWPS WZ Sopot, ul. Polna 16/20

yplin sportowych. Proponujemy Wam treningi z pływania,  i judo. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych trenerów. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby sprawdzić, czy pasuje Wam dany sport, „wypróbować” siebie, przy okazji poznać innych studentów. Chyba nie musimy Was namawiać.

Liczba miejsc: 15 - judo, 15 – pływanie

Spotkania: 4 treningi z każdej dziedziny sportu, czyli 4 treningi – judo, 4 – pływanie

Miejsce: Gdańsk, sale znajdują się na terenie AWFiS, ul. Kazimierza Górskiego 1

 

 Bieg „W zdrowym ciele jasny umysł – biegnij żaku”

 

O co chodzi? Coraz więcej osób zaczyna biegać. Maratony, biegi są promowane przez znane osoby, a ilość uczestników z roku na rok rośnie, bo w końcu Sport to zdrowie. Teraz kolej na Ciebie! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bieg na dystansie 2 kilometrów. Pokaż, że jesteś w stanie go pokonać wraz ze swoją sztafetową drużyną. To nie wszystko. Ambasadorem biegu będzie znany sportowiec, który poprowadzi rozgrzewkę. Liczymy na Waszą kreatywność - każda z drużyn będzie proszona o wymyślenie nazwy związanej z promocją sportu wśród studentów. Do zobaczenia w listopadzie!

Liczba miejsc:100

Miejsce: SOPOT – teren przy SWPS WZ SOPOT oraz plaża